اسپیکر SVS مدل ۱۶ با ساب ووفر قدرتمند خود، سر و صدای زیادی به همراه دارد

هر بخش از یک سیستم سینمای خانگی مهم است، اما اگر شما به دنبال صدای کم هستید هر ساب ووفر قدیمی ای این کار را انجام می دهد. برای کسانی که به دنبال bass قوی هستند، سری جدید اسپیکر SVS مدل ۱۶ پیشنهاد می شود.
اسپیکر SVS مدل ۱۶ در دو مدل موجود است و توان آمپلی فایر آنها ۱۵۰۰ وات است که تا ۵۰۰۰ وات هم می تواند برسد. این قدرت همانند از یک ووفر ۱۶ اینچی با سیم پیچ ۸ اینچی در SVS Sound صدایی بی سابقه را به همراه دارد.
بررسی سیستم اسپیکر SVS Prime نشان می دهد که این ساب ووفرهای قدرتمند از مهمترین محصولات SVS هستند. رئیس شرکت SVS و شریک وی، Gray Yacoubian در بیانیه ای اعلام کرده اند: ما تیم مهندسی مان را نه فقط برای SVS بلکه جهت ایجاد یک خط ساب ووفر برای کل صنعت به چالش کشیده ایم و مرزهای نوآوری را تا حد ممکن رو به جلو می رویم.

svs-16-ultra-ported-1-970x647-c
این محفظه از نظر داخلی محکم است و ویژگی های یک MDF ضخیم دو لایه را دارد که هر دو این ها به حمایت از راننده و کیفیت صدای ساب ووفر کمک می کند. طراحی قوی به کاهش رزونانس محفظه حتی در سطوح بالای صدا کمک می کند.
هر دو مدل اسپیکر SVS مدل ۱۶، یک صفحه نمایش و کنترل از راه دور مادون قرمز نشان می دهند اما برای کنترل بیشتر، اپلیکیشن برای دستگاه های IOS و اندروید اجازه می دهد تا عناصر بیشتری را کنترل کنید. این برنامه می تواند هم ترازی صدا، اکولایزر پارامتری و توابع پردازنده سیگنال دیجیتال را کنترل کند.
Gray Yacoubian گفت: ما اقدام به ایجاد استاندارد مرجع برای همه ساب ووفرها کرده ایم و با ساخت این سطح از تجربه برای در دسترس بودن بیش از پیش مردم، پایه های جهان صوتی را به لرزه درآورده ایم و من فکر می کنم جهان با من موافق خواهد بود.
قیمت گذاری سری جدید این اسپیکرها برای مدل های مهر شده از ۲۰۰۰ دلار و برای مدل های دارای خروجی از ۲۵۰۰ دلار شروع می شود. هر دو مدل در رنگ بلوطی و یا مشکی براق در دسترس هستند و توزیع آن ها از اول نوامبر آغاز می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت SVS Sound مراجعه کنید.

 

منبع: digitaltrends.com