انتشار ۴ محصول جديد گوگل در ۴ام اكتبر

شايعاتي در خصوص محصولات جديد گوگل كه در تاريخ ۴ اكتبر رونمايي مي‌شود، به گوش مي‌رسد. اين چهار محصول از قبيل دو گوشي موبايل جديد، نسخه چهارم Chromecast، هدست VR و تبلت ۷ اينچي گوگل مي‌باشد.
بر طبق گزارشات موثق متعدد، گوگل قصد دارد مارك نكسوس را كنار گذاشته و به سمت نام تجاري جديدي برود.گوشي‌هاي هوشمند و تلبت‌هاي جديد تحت سري پيسكل وارد بازار خواهند شد.
محصول اول
در۴ اكتبر، از گوشي هوشمند جديد Pixel و Pixel XL پرده برداري خواهد شد. شايع شده است كه گوشي هوشمند Pixel در ابعاد ۵ اينچي با نام مدل Sailfish و گوشي هوشمند XL Pixel در ابعاد ۵٫۵ اينچي با نام مدل Marlin مي‌باشد. برخي از ديدگاه معتقد هستند كه اين برند جديد متفاوت از نام تجاري نكسوس خواهد بود اما منابع ديگر بيان ميكنند كه اين گوشي هوشمند Pixel به عنوان اولين گوشي ساخت گوگل تبليغ خواهد شد.

pixel
محصول دوم
انتظار می رفت كه گوگل Chromecast ارتقا يابد. نسل دوم این دانگل Chromecast برای پشتيباني از ویدیو ۴K Ultra HD و HDR گزارش شده است اين دانگل داراي Wi-Fi سریعتري بوده و تقريبا در حدود هزینه ۳۵ دلار قيمت دارد. ين دستگاه در رنگ‌هاي مختلفي عرضه خواهد شد.

chromecast-streaming-dongle
محصول سوم
هدست VR جديد گوگل ظاهري دلپذير خواهد داشت. اگر شما از مدل Google Cardboard خسته شده ايد، با اين هدست وعده داده شده است كه از هر لحاظ بهتر از نسخه قبل باشد. در مدل Cardboard شما تلفن همراه خود را وارد دستگاه مقوايي كرده و نياز به يك هدبند داشتيد. گوگل به يك سرمايه‌گذاري عظيم دست زده است و كيفيت اين دستگاه را براي ديدن فيلم و بازي كردن ارتقا داده است.

daydream
محصول چهارم
بر اساس توييت هاي جديد انجام شده، گوگل تبلت جديد “Huawei-built 7-inch tablet, with 4GB RAM” را تا اخر سال عرضه خواهد كرد. اين تبلت با نام Huawei 7P به بيرون عرضه مي‌شود به دليل اينكه شركت Huawei در اوايل سال جاري اين علامت تجاري را رونمايي كرده است. هنوز منتظر جزئيات بيشتري از اين محصولات مي‌باشيم.

 

unbox-124-google-huawei

 

منبع: dailytech.com