اپلیکیشن یاهو میل پشتیبانی از اثر انگشت را به قابلیت هایش اضافه کرد

یاهو هفته بسیار سختی را در زمینه مسائل امنیتی پشت سر گذاشته است. چند روز پیش بود که این کمپانی خبر هک شدن میلیون ها حساب کاربری کاربران خود را تأیید کرد، موضوعی که از آن به عنوان بزرگترین هک تاریخ یاد می شود. هنوز دو روز از اعلام این اتفاق نگذشته بود که یاهو اقدام به به روز رسانی اپلیکیشن ایمیل خود نموده است، موضوعی که احتمالا با فاجعه هک اخیر بی ارتباط نیست. یاهو میل اندروید با این به روز رسانی پشتیبانی از APIتشخیص اثر انگشت گوگل را به همراه چند قابلیت کوچک دیگر دریافت کرده است که در میان دیگر موضوعات جدید در Play Store در صف آخرین به روزرسانی هاست.

ap_resize-php
API اثر انگشت در حال حاضر در نکسوس های ۶P و ۵X، تلفن های هوشمند برند پیکسل و در کلیه دستگاه های اندرویدی که API امنیتی مختص به خود را ندارند، استفاده می شود. با استفاده از این به روزرسانی، کاربران می توانند برای ورود به یاهو میل، رمز عبور را هم به طور دستی و هم با استفاده از حسگر اثر انگشت دستگاه وارد نمایند. لازم به ذکر است که استفاده از هر کدام این روش ها کاملا اختیاری است. قابلیت های دیگر یاهو میل، امکان ویرایش اطلاعات حساب کاربری از درون اپ (و نه در منوی (Android Accounts و نیز امکان ویرایش سریع اطلاعات مخاطبین هستند.
علاوه بر این، قابلیت پیش نمایش بعضی از لینک ها و ویدئوها نیز به این اپلیکیشن ایمیل اضافه شده تا برای تماشای محتوای لینک ها مجبور به خارج شدن از محیط برنامه نباشید.

 

منبع : androidpolice