بازگشت در زمان توسط دوربین پوشیدنی

آیا تا به حال آرزو داشته اید که ای کاش می توانستید به عقب برگردید و خودروی اسپرتی که چند دقیقه قبل از جلوی شما رد شده و یا یک پرش بسیار جذاب که کودکی انجام داده است را ضبط کرده باشید؟
دوربین پوشیدنی جدید به شما اجازه می دهد به زمان عقب برگشته و لحظات زودگذری را که از دست داده اید را ثبت کنید. این دوربین توسط شرکتی در نیویورک که مبتنی بر سیستم جریان عمومی می باشد توسعه یافته است. این دستگاه قادر به ضبط تصاویر با کیفیت ۱۲ مگاپیکسلی بوده و بسیار سبک می باشد. تنها با یک ضربه بر روی صفحه آن شروع به ضبط صدا و تصویر میکند. ویدیوها با کیفیت بالا، ۱۰۸۰ HD ضبط می شوند.

pm_herov8_ggjikc
این دوربین چگونه کار میکند: در حالت AutoEdit، دوربین به طور مداوم به ضبط تصاویر می پردازد و زمانیکه شما ضربه ای بر روی صفحه نمایش وارد نمایید،به اندازه ۵ دقیقه قبل از ان زمان و یا هر مدت زمانی که شما می خواهید را ذخیره می کند.
به گفته مدیر ارشد این شرکت، شما نمی دانید یک شگفتی چه زمانی در حال وقوع است… مانندثبت اولین کلمات کودک!
شما میتوانید از کارتهای حافظه تا ۱۲۸GB به ذخیره سازی ویدیو ها بپردازید. همچنین برنامه های رایگان بر روی iOS و اندروید از این دستگاه پشتیابی می کنند. این دوربین از طریق برنامه کاربردی و با استفاده از Wi-Fi به تلفن همراه شما متصل می شود. باتری این دوربین اگر به طور مداوم به ضبط تصاویر بپردازد می تواند به مدت ۴ ساعت دوام بیاورد.

 

sect_9_azyk6d

منبع: livescience.com