بزودی شما قادر خواهید بود که با ماشین خود صحبت کنید

بزودی شما قادر خواهید بود که با ماشین هیوندای خود که دارای GOOGLE’S HOME SPEAKER است صحبت کنید

هیوندای در حال بزرگتر کردن دنیای دیجیتال ماشین های الکترونیک در CES 2017 از این تکنولوژی پرده برداری کرد. این کمپانی کشور کره جنوبی، در حال کار بر روی ساخت BLUE LINK خود جهت بهره گیری از GOOGLE HOME به عنوان دستیار می باشد.

صاحبان خودروهای هیوندای واجد شرایط به زودی قادر هستند تا کارهای ساده را با استفاده از GOOGLE VOICE-ACTIVATED HOME SPEAKER یا فعال سازی توسط صدای گوگل-منزل انجام دهند.

برای مثال، می توان با گفتن جمله ای به اینچنین ” خوب گوگل، به لینک آبی بگو که سانتافه من را روشن کنه و دمای داخل ماشین را ۲۵ درجه بکند.” و یا ” گوگل، به لیک آبی بگو که آدرس MANDRIN ORIENTAL  را به سانتافه من بفرست” و یا قابلیت هایی نظیر قفل کردن درب ها یا بوق زدن و یا شروع یا توقف روند شارژ وسیله های نقلیه قابل شارژ توسط الکتریسیته با اتومبیل خود از طریق گوگل ارتباط برقرار کنیم.

گوگل و فیات کرایسلر امکاناتی به داشبورد ماشین شما اضافه خواهند کرد:

برای کار کردن با این تکنولوژی کاربران می بایست که اکانت لینک ابی خود را با فعالسازی با صدای گوگل که توسط GOOGLE ASSISTANT طراحی شده است لینک کنند. آنها همچنین می بایست که یک دستگاه GOOGLE HOME DEVICE تهیه بکنند. به دلایل امنیتی گوگل فقط یک با داده ها را به دستگاه بارگذاری می کند آن هم زمانی که Pin کاربر مربوطه به درستی وارد شده باشد.

فرد مزبور که این اطلاعات را در اختیار ترند دیجیتال قرار داده است از زمان نصب دستیار گوگل بر روی اتومبیل های هیوندای خبری نداده است اما سرویس های آن به طور کامل در ابتدا در ایالات متحده امریکا می توان بر روی این خودرو ها به محض ورود به بازار استفاده کرد.

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/cars/hyundai-blue-link-google-integration-news-functions-details/