با Google Pixel خود خانه هوشمند خود را تحت کنترل بگیرید

هنگامی که Google Home پاییز سال گذشته روانه بازار شد، تنها از سه سیستم اینترنتی پشتیبانی می کرد: Nest, Philips Hue and Samsung Smart things . اگر شما به دنبال انتخاب های بیشتری برای خانه هوشمند خود هستید، تمایل شما در حال به حقیقت پیوستن است. غول جستجوگر در حال وسعت دادن به قابلیت های برای پشتیبانی از Belkin WeMo platform مانند دستگاه های Honeywell می باشد.

Google Home یکی از رقیب های Amazon Echo می باشد و توسط Google Assistant  پشتیبانی می شود. شما از Assistant می توانید درخواست هایی را بکنید تا برای شما جستجو کند، کنترل محصولات هوشمند خانگی شما را به دست گیرد و به Netflix در داخل تلویزیون شما متصل شود . Assistant  بر روی Google pixel  که از تلفن های هوشمند تولیدی توسط google می باشد، همچنین بر روی ساعت های هوشمند ، Chrome books، تلویزیون های Android و … نصب شده است.

وقتی که گوگل می گوید که شرکای Smart Home یا خانه هوشمند به زودی قادرید کنترل Belkin’s WeMo Platform مانند ساعت های هوشمند، لامپ ها، دوربین های امنیتی و … را به دست بگیرید. HoneyWell’s هم به همچنین قادر کنترل ترموستات های هوشمند برای کنترل دمای محیط را به دست بگیرد.

Assistant قادر است کارهای زیادی بکند که Google Pixel قادر به انجام آن ها نمی باشد، به همچنین برعکس این نیز صادق است. یعنی google pixel  نیز قادر است کارهایی بکند که Google Assistant نیز قادر به انجام آن نیست. مانند ساخت Reminder یکپارچه سازی کنترل خانه توسط Pixel و … .

 

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/home/google-belkin-honeywell