بروز رسانی OneDrive: پاک کردن عکس ها بکاپ گیری شده از روی گوشی

پاک کردن عکس هایی که پشتیبان گرفته اید می تواند عذاب آور و زمان گیر باشد. بروز رسانی جدید One Drive برای مدیریت بهتر آن می تواند کمک شایانی به شما بکند. این قابلیت می تواند قابلیت بسیار مفیدی برای شما وافع شود و تقریباً می توان گفت که تیم توسعه دهنده One Drive ویژگی هایی به One Drive  داده اند که در نسخه بروز رسانی آن به آن افزوده می شود.

OneDrive

حال برای اینکه بدانیم One Drive چیست و چگونه عمل می کند باید به چند مورد توجه شما را جلب کنیم. اول از همه اینکه One Drive کمک میکند که حافظه گوشی شما خالی باشد. به کمک این فضای ابری که در اختیار شما قرار داده شده است شما قادرید تلفن حافظه همراه خود را از شر حجم بالای عکس ها خلاص کنید. این نرم افزار قابلیت هوشمندی دارد که پس همزمان سازی با اکانت One Drive شما، به صورت هوشمند عکس هایی که Sync شده اند را به شما یاد آوری می کند و از شما می خواهد که شما آن را پاک کنید. این روزها فضای داخلی خیلی برای مردم ارزش دارد. اکثر گوشی ها هشت یا ۱۶ گیگابایت فضا دارند. اما قابلیت اضافه کردن کارت های MicroSD را دارند. اما برخی از گوشی ها این چنین نیستند و این برنامه می تواند کمک شایانی به آنها بکند.

البته گوگل به این برنامه لقب Clean up  Space  را داده است! چون به مانند آن برنامه که فضای اشغال شده رم شما را با برنامه هایی که از آن استفاده نمی کنید اما باز می باشد را به شما یاد آوری می کند و شما می توانید برای صرفه جویی در باتری خود و خالی کردن حافظه تلفن همراه خود از آن استفاده کنید که در سرعت و عملکرد گوشی شما نیز تاثیر شگرفی دارد.

نرم افزار OneDrive برروی App Store و Google Play:

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/mobile/microsoft-onedrive-clean-space