بهترین دوربین DSLR که می توانید در سال جدید بخرید

DSLR به عنوان یکی از بهترین دوربین های تک لنزی برای خیلی از عکاسان شناخته شده است. این دروبین قابلیت این را دارد که خیلی از لنز های قابل نصب بر روی آن را بر خود تطبیق داده و بتواند لحظاتی که هر عکاسی می خواهد آن را ثبت کند، با امکانات و قابلیت های زیادی برای او ذخیره کند. DSLR های جدید، عملکردی بسیار قوی تر نسبت به مدل های جدید آن را در اختیار عکاسان قرار می دهد. مدل های جدید آن، قابلیت فیلم گرفتن با کیفیت بالا نیز دارد.

D500 نیکون بهترین دوربین که می توانید بخرید

این دروبین برای همه عکاسان که می خواهند دوربین دستی را داشته باشند، مطئناً یکی از بهترین گزینه هاست و قیمتی حدود ۲۰۰۰ دلار دارد. این دوربین می تواند عکس های ۲۰٫۹ مگاپیکسلی بگیرد. همچنین فیلم برداری آن ۴k در ۳۰p می باشد که این خود نسبت به دوربین های مشابه، یک مزیت بزرگ محسوب می گردد. هرچند Canon Eos 80D از سیستم فوکوس خودکار قوی تری برخوردار است و قیمت آن کمی ارزان تر است، اما چون D500 یا همان DSLR می تواند علاوه بر عکاسی، فیلم های با کیفیت تری بگیرد، در عرصه رقابت با رقبای خود سر تر می باشد.

بهترین دوربین DSLR که می توانید در سال جدید بخرید

همچنین NIKON، یک چیپ بدون سیم بنام SNAPBRIDGE در دوربین خود بکار برده  تا بتوان از طریق تلفن همراه کارهای ساده را با بلوتوث انجام داد و دوربین را تحت اختیار خود گرفت. منظور از اعمال ساده، انتقال عکس های کاهش حجم داده شده در حد وب، یا بارگذاری آنها بر روی فضای ابری می باشد. قابلیت قابل توجه دیگر این دوربین، فلش مموری XQD می باشد که بسیار سریع تر از مدل های SDXC می باشد. زیرا D500 قابلیت این را دارد که در حالت عکاسی پیاپی ۱۰ عکس در ثانیه تصویر ثبت کند. با این قابلیت ها NIKON پرچم دار خود را با نام  D500 معرفی کرد.

 

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/photography/best-dslr-cameras/