تبدیل کامپیوتر دسکتاپ به سالن کنسرت، از طریق بلندگوهای کامپیوتر (۱۰ اسپیکر برتر کامپیوتر)

متاسفانه بلندگوهای مورد استفاده در لپ‌تاپ ها و دسکتاپ های کوچک، قادر به پخش باکیفیت صدا نمی‌باشند. سیستم بلندگوی با کیفیت برای پخش موسیقی و فیلم بسیار ضروری می‌باشد.در این روزها پیشرفت چشم‌گیری در زمینه اسپیکرهای کامپیوتری دیده می‌شود. در ادامه ۱۰ اسپیکر برتر کامپیوتری را معرفی می‌نماییم.

aperion-allaire-depth2-720x720
۱- Aperion Allaire
Allaire ترکیبی از بالاترین کیفیت صدا، تطبیق‌پذیری و اتصال راحت را ارائه می‌دهد. این اسپیکر دارای بلوتوث پورت ورودی دیجیتال، پورت ورودی انالوگ، خروجی ساب‌ووفر و پورت USB برای شارژ کردن دستگاه می‌باشد. این دستگاه مناسب برای هر نصب و راه اندازی می‌باشد. قیمت این دستگاه در حدود ۴۰۰ دلار می‌باشد.

edifier-e25-luna-eclipse-final-thumb-720x720
۲- Edifier e25 Luna Eclipse
مدل e25 Luna Eclips دارای کیفیت ساخت برجسته ای در صدا می‌باشد. این اسپیکر نرم و صاف، ظاهری تخم‌مرغی شکل می‌باشد و مقدار شگفت اوری از باس را از طریق درایور ۳٫۵ اینچی خود ساپورت می‌کند.قیمت این دستگاه در حدود ۱۷۳ دلار می‌باشد.

polk-hampden-thumb-2-720x720
۳- Polk Hampden
Polk Hampden دارای طراحی خاص و منحصر به فردی می‌باشد. ظاهر قدیمی ان بسیار شبیه ساعت انالوگی می‌باشد. با اضافه کردن یک دکمه به شما اجازه می‌دهد منبع را مابین بلوتوث، USB و جک ۳٫۵mm انالوگ انتخاب نمایید. محدوده بی‌سیم آن در حدود ۴۰ فوت را پشتیبانی می‌کند.قیمت این دستگاه در حدود ۲۴۹ دلار می‌باشد.

logitech-z533-720x720
۴- Logitech Z533
Logitech Z533 یکی از جذاب ترین مجموعه اسپیکر در اطراف ما نمی‌باشد اما شفافیت صدا و قدرت باس آن با استفاده از ساب ووفر ۳۰ واتی و درایورهای ۲٫۵ اینچی قدرتی فراوان به این دستگاه داده است. دکمه کنترلی بر روی دستگاه اجازه می‌دهد تا شما میزان صدا، حجم باس و رنگ مشکی- طلایی را تنظیم نمایید. قیمت این دستگاه در حدود ۱۰۰ دلار می‌باشد.

klipsch-promedia-2-1-thumb-final-720x720
۵- Klipsch ProMedia 2.1
سیستم Klipsch’s THX-certified 2.1 ویژگی‌های زیادی را پیش روی شما نمیگذارد اما ارائه ساب ووفر ۱۳۰ واتی آن به همراه یک جفت بلندگوی ماهواره ای ۳۵ واتی از قابلیت‌های این اسپیکر می‌باشد. این مزایا موجب ایجاد صدای کامل و شفافی مناسب برای پخش موسیقی و فیلم می‌شود. همچنین تنظیمات ساده ای دارد. قیمت این دستگاه در حدود ۱۲۰ دلار می‌باشد.

audioengine-a2-final-thumb-720x720
۶- Audioengine A2+
Audioengine A2+ اسپیکری ساده و سبک برای ارتقا صدای کامپیوتر شما و یا دستگاه های مرتبط می‌باشد. این اسپیکر یک مبدل دیجیتال به انالوگ دارد. قیمت این دستگاه در حدود ۲۵۰ دلار می‌باشد.

kef-egg-thumb-2-720x720
۷- KEF Egg
اسپیکر تخم مرغی شکل KEF به اوج خود از نظر قیمت و کیفیت صدا رسیده است. شما با این اسپیکر به یک تعادلی از صرف هزینه و دریافت صدای فوق العاده می‌رسید. این اسپیکر تنها برای بلندگوی رومیزی استفاده نمی‌شود آنها همچنین برای سیستم های خانگی نیز مورد استفاده قرار میگیرند. امکانات آن عبارتند از جریان aptX بولوتوث، پورت مینی USB مي‌باشد. طراحي ان به گونه است كه پخش صدا را در سراسر اتاق كاور ميكند. توجه داشته باشيد كه براي اتصال نياز به كابل مي باشد. قیمت این دستگاه در حدود ۵۰۰ دلار می‌باشد.

bose-companion-5-final-thumb-720x720

۸- Bose Companion 5
اسپيكر Bose داراي شهرت خاصي در رنج اسپيكر هاي گران قيمت مي‌باشد كه به راحتي مي‌توانيد يك اتاق را با صداي آن پر كنيد. در اين مورد خاص، شهرت اين دستگاه به شهرت خوبي معروف است. اين مجموعه گران از بلندگوها داراي ساب ووفر، پايه پخش صدا مي‌باشد كه مناسب براي دفاتر موسيقي و يا به عنوان اسپيكرهاي كامپيوتر به جاي سيستم پخش موسيقي در خانه استفاده شود.اين دستگاه سازگار به دستگاه هاي صوتي ديگر از طريق كابل USB مي‌باشد. همچنين داراي اداپتور بلوتوثي مي‌باشد. قیمت این دستگاه در حدود ۴۰۰ دلار می‌باشد.

harman-kardon-soundsticks-iii-thumb-gall-720x720
۹- Harman Kardon Soundsticks II.
درحالي كه طراحي فضايي اين دستگاه شبيه ديگر اسپيكرها نمي‌باشد اما در پشت اين طراحی مجموعه اي قوي از درايورها با عملكرد باس قابل ستايش از طريق ساب‌ووفور ۶ اينچي تعبيه شده است. هر كانال اين سيستم داراي چهار مبدل ۱ اينچي براي تقويت صدا مي‌باشد. اتصالات آن بر اساس يك ميني جك استريو كه سازگار با تمامي دستگاه ها مي‌باشد و به راحتي قابل سوييچ بين يكديگر است انجام مي‌شود.قیمت این دستگاه در حدود ۱۷۰ دلار می‌باشد.

logitech-speaker-system-z323-final-thumb-720x720
۱۰- Logitech Speaker System Z323
اگر ما بقيه اسپيكرها داراي رنج قيمتي بالايي بوده اند در اينجا به مدلي كم قيمت با كيفيت بالا اشاره مي‌شود. تنها با پرداخت ۴۵ دلار اين اسپيكر كامپيوتر به شما صدايي قدرتمند براي پخش موسيقي در يك اتاق برزگ را ارائه مي‌دهد. قیمت این دستگاه در حدود ۴۸ دلار به بالا می‌باشد.

 

منبع: digitaltrends.com