تلفن همراه هوشمند Lenovo Moto Z با طراحی منحصر بفرد

این تلفن همراه هوشمند از طراحی بسیار منحصر بفردی بهره می برد. مهمتر از طراحی آن، ویژگی و کارایی است که در این مدل از گوشی ها تعبیه شده است.

به عنوان یکی از اولین ارائه کنندگان تلفن همراه ماژولار، LG در تلفن همراه G5 خود سه مازول را ارائه نمود که User friendly  نبود، اما لنوو برای بهبود این امر، مازول هایی را طراحی نمود که نصب آن بر روی گوشی بسیار آسان تر و مانند گذاشتن درب باتری می بود. به طور مثال به برخی از این ماژول ها مانند JBL SoundBoost Speaker ، Instashare projector می توان اشاره کرد. این ماژول ها سر نمی خورند، به اطراف نمی چرخند، نمی افتند یا به طور تصادفی از جا در نمی آیند.خاصیت مغناطیسی باعث می شود که به صورتی بسیار ایمن بتوانیم از این تلفن همراه هوشمند استفاده کنیم.

ماژول های تلفن همراه هوشمند Lenovo Moto Z

به عنوان مثال اگر بخواهیم کمی به Insta-Share Projector  که به صورت مازول بر روی این تلفن همراه هوشمند قرار می گیرد بپردازیم، می توانیم بگوییم که این پروژکتور قابلیت این را دارد که بر روی دیوار اسکرینی تا ۷۰ اینچ را پخش کند. این ماژول از یک Stand بهره می گیرد که بواسط آن قادر خواهیم بود که زاویه پروزکتور را تنظیم کنیم. فوکوس این پروژکتور به صورت خودکار می باشد. متاسفانه شدت روشنایی این پروژکتور حدود ۵۰ lumen می باشد و رزولوشن آن چیزی حدود ۸۵۴  در ۴۸۰ می باشد. اما با توجه به اینکه این پروژکتور قابلیت حمل دارد و اینکه سبک است، باز هم ارزنده به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که این پروژکتور خود دارای یک باتری ۱۱۰۰ میلی آمپر ساعتی می باشد. شما می توانیم دو ساعت فیلم با باتری این پروژکتور، بر روی دیوار پخش کنید. کمپانی Lenovo این پروژکتورها را بر روی برخی از Tablet های خود نیز قرار داده است. زیرا مردم استقبال بی نظیری از ان کرده اند.

تلفن همراه هوشمند لنوو با طراحی منحصر بفرد

 

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/cell-phone-reviews/lenovo-moto-z-review