جمع‌اوری Galaxy Note 7 به علت نقص در باتری

سامسونگ به جمع‌اوری Galaxy Note 7 به علت نقص باتری پرداخته است
بعد از دوهفته فروش و ارجاع ۳۵ باتری خراب، سامسونگ این مسئله را جهانی دانسته و شروع به جمع‌آوری هر دستگاه فروخته شده از سطح بازار کرده است.
مشکل اصلی این مدل گرم شدن باتری ان می‌باشد.
غول الکترونیکی کره جنوبی روز جمعه تولید گوشی موبایل Galaxy Note 7 را به دلیل مشکل باتری متوقف کرد و همچنین درخواست جمع اوری ان را در سراسر بازار و حتی فروش رفته برای جایگزینی صادر کرد.
این دستگاه تنها در دو هفته فروش خود به رکورد بیشترین فروش این شرکت به ثبت رسیده بود. سامسونگ اعلام کرده بود که در چند روز نخست ۲٫۵ میلیون فروش در سراسر جهان داشته است.
فراخوان جمع آوری این دستگاه در زمان ارسال دعوتنامه های اپل برای رونمایی از ایفون جدید اتفاق افتاد. اگر همچنان مشکل باتری ادامه پیدا کند می تواند تهدید عظیمی برای شرکت سامسونگ باشد.با رونمایی و ارائه به بازار این گوشی همراه در چند ماه اخیر همراه با ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ می توانست شروع هفته خوبی را داشته باشد. سطح اسیب بستگی به سرعت سامسونگ به حل این مشکل خواهد داشت.
سامسونگ ۳۵ گزارش به صورت جداگانه در سراسر جهان در خصوص مشکل باتری دریافت کرد. در روزهای اخیر رسانه های اجتماعی کره جنوبی موجی از تصاوری ارسالی مردم را درخصوص اتش گرفتن و سوختن این گوشی همراه منتشر کرده اند. این اولین بار نیست که سامسونگ در خط تولید سری نوت به مشکل برخود کرده است.
در پی انفجار ۳۵ مورد گوشی گلکسی نوت۷ رئیس کمپانی سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی از مردم عذرخواهی کرد