دفتر سیار تمام الکترونیکی Varsovia

 

پس از یک نگاه، ممکن است احساس کنید از هر آنچه که اخیرا رانده اید یا سوار شده اید محرومید. اولویت های طراحی داخلی Varsovia، منحصربفرد بودن، لوکس بودن، راحتی و آرامسازی با ارتباطات بی نظیر و سرگرمی برای دو مسافر و یک راننده هستند.
هیچ صندلی مسافر جلو در Varsovia وجود ندارد، اختصاص پا اضافی و اتاق کشش برای مسافر عقب سمت راست وجود دارد. هر یک از سرنشینان عقب نیز دارای یک جدول تاشو برای کار و یا خواندن هستند. میزها دارای متعادل کننده های دینامیکی هستند که نوشیدنی روی آن بر اثر تکان نمی ریزد.
این خودرو توسط یک موتور الکتریکی ، با باتری تعبیه شده در زیر کف پوش طراحی شده است. یک خودروی بنزینی اختیاری، برای کسانی که می خواهند دورتر از استاندارد ۲۱۵ مایل در هر بار شارژ بروند این امکان را فراهم خواهد کرد. شتاب رسیدن به سرعت ۶۲ مایل در ساعت کمتر از ۵ ثانیه خواهد بود و سرعت بالای ۱۲۸ مایل در ساعت نیز میرسد.
علاوه بر آرایش صندلی خارق العاده ۱-PLUS-2، بیشترین ویژگی طراحی چشم نواز این خودرو، یک جفت صفحه نمایش شفاف ۱۹ اینچی است. صفحه نمایش ها به عنوان یک لایه سقف شیشه ای داخلی عمل می کنند که می تواند هر تصویر مطلوبی از آسمان شب تا آتش بازی را به نمایش بگذارد.

varsovia_concept_01-970x546-c
زمانی که صفحه نمایش پائین می آید یک صفحه نمایش پانوراما مورب ۳۸ اینچی داریم که برای ارتباطات تک یا چندگانه، سرگرمی، و یا صفحه نمایش سودمند تشکیل شده اند که در سیستم کامپیوتری ، تبلت، صفحه کلید و موس استفاده شده اند. این سیستم از طریق اتصال به اینترنت ماهواره ای، ارتباطات سرعت بالایی دارد.
علاوه بر سیستم های جداگانه برای سرمایش، گرمایش، ماساژ، سنسورهایی در صندلی ها برای انطباق وزن مسافران وجود دارد. سنسورها و دوربین های بیومتریک، سطح هیجان را تشخیص می دهند و بر این اساس موسیقی، رنگ نور و شدت و سختی صندلی انتخاب می کنند. این شرکت ادعا می کند که Varsovia  اولین خودرو در تاریخ است که به طور خودکار می تواند به خلق و خوی مسافران سازگار شود.

varsovia_concept_07-970x546-c
هیچ پلاستیکی درساخت و ساز فضای داخلی Varsovia نمی تواند استفاده شود. همه چیز از چوب، چرم، آلومینیوم، نقره و یا سنگ های معدنی ساخته خواهد شد. قسمت های داخلی قابل لمس، برای به حداقل رساندن باکتری ها و میکروارگانیسم ها از یک ماده ضد عفونی کننده ساخته می شوند. اگر واکنش به مفهوم خودرو تمام الکتریکی Varsovia مثبت باشد، شرکت در نظر دارد که بعد از سال ۲۰۱۸ با هدف تولید بیش از ۵۰ خودرو در سال فعالیت کند.

 

منبع : digitaltrends