دوربین لوکس فوجی‌ فیلم با طراحی مایکل کورس

مایکل کورس از طراحان برجسته شخصیت های شناخته شده دنیای مد است که در حال حاضر وارد دنیای دیجیتالی شده است. در ماه گذشته این برند از ساعت‌های اندرویدی خود رونمایی کرد. این برند دنیای مد با همکاری فوجی فیلم محصول تازه ‌ای را از دوربین‌های چاپ فوری Fujifilm Instax به بازار عرضه کر‌ده‌اند. این دوربین علاوه بر ظاهر شیک و مجلسی یاداور خاطرات خوب دوران قدیم می‌باشد.
نسخه دوربین Instax Mini 70 فوجی فیلم با طراحی مایکل کورس دارای بدنه ای با پوشش طلایی رنگ بوده و از یک لنز ۶۰ میلیمتری، فلش، و… بهره می برد. از انتظارات پیش رو برای این دستگاه وجود باتری قابل شارژ می‌باشد. مطمئنا، شما می توانید باتری قابل شارژی را از یک برند ناشناخته برای این دوربین پیدا کنید. در پشت دوربین علامت تجاری مایکل کورس به چشم می خورد.

517078-michael-kors-x-fujifilm-instax-mini-70
در جعبه این محصول یک بسته فیلم ۱۰تایی وجود خواهد داشت. شما برای هر بسته اضافه باید در حدود ۱۵ دلار اضافه پرداخت کنید. قیمت این دوربین ۱۴۹ دلار خواهد بود.
هیج راه ارتباطی دیجیتالی برای این دوربین در نظر گرفته نشده است، به این معنی که شما نمی‌توانید عکسای خود را به گوشی هوشمند خود از طریق بلوتوث و یا WiFi به اشتراک بگذارید. این مدل خاص در مدت زمان محدود در دسترس بوده و تنها از فروشگاه های مایکل کورس و وب‌سایت فوجی فیلم قابل به فروش خواهد رسید.
از لوازم جانبی که در اینده برای این دوربین در بازار به فروش خواهد رسید می‌توان به بندهای تزئیتی قابل تعویض، آلبوم عکس، جاکلیدی با طرح قاب عکس چرم و بند طلایی برای دوربین اشاره کرد.

 

منبع: engadget.com