دوربین های ورزشی نیکون ماه آینده عرضه می شوند

بخش دوربین سازی نیکون اعلام کرده است یک خط  جدید از دوربین های اکشن به نام های KeyMission 80، KeyMission 170 و ۳۶۰٫ KeyMission را در دست ساخت دارد، همچنین نیکون اعلام کرده است که هر سه دوربین در ماه آینده با قیمت های $ ۲۷۹، $ ۳۹۹ و $ ۴۹۹ در دسترس خواهند بود.

nikon-keymission-cameras

طبق گزارش ارائه شده توسط Ubergizmo دوربین KeyMission 360 ژانویه امسال رونمایی شد. دوربینی با قابلیت استفاده در شرایط سخت، تحمل فشار آب تا عمق ۳۰ متر، دارای بلوتوث و WiFi و فیلمبرداری ۴K در حالت ۳۶۰ درجه.

keymission-360

شگفتی واقعی، معرفی دو دوربین KeyMission 80 و KeyMission 170. بود که نامشان زاویه دید لنزشان را مشخص میکند و نشان می دهد تا چه اندازه توانایی فیلمبرداری و عکاسی واید را دارند. (۸۰ درجه و ۱۷۰ درجه). مانند KeyMission 360، هر دو ضد آب و ضد ضربه نیز هستند.

KeyMission 170 دارای یک لنز ۱۷۰ درجه ۲٫۴mm و F / 28 و سنسور CMOS 8 مگاپیکسلی خواهد بود. همچنین مدل ۱۷۰ قابلیت فیلبرداری، با کیفیت ۴k در ۲۴ فریم بر ثانیه و یا با کیفیت فول ۱۰۸۰p HD در ۶۰ فریم برثانیه را دارا  میباشد. این دوربین تک لنز خواهد بود و با فرمت استاندارد یا واید فیلمبرداری خواد کرد.

keymission-170

از نظر طراحی دوربین KeyMission 170 بیشتر شبیه به GoPro می باشد اما بنظر می رسد لنز قویتری داشته باشد. از سوی دیگر دوربین KeyMission 360 است با طراحی مربع شکل و دو دوربین در اطراف آن.

به نظر می رسد دوربین KeyMission 80 بیشتر از یک دوربین ورزشی به عرصه رقابت وارد شده. طراحی باریک و مستطیل شکل که یادآور دوربین Flip می باشد. مدل KeyMission 80 همراه با لنز واید ۸۰ درجه ۴٫۵mm و f / 2.0 و سنسور ۱۲ مگاپیکسلی CMOS است که تنها قادر به فیلمبرداری فول  ۱۰۸۰P HD در سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه خواهد بود

keymission-80

KeyMission 80 نیز با طراحی منحصر به فرد و با داشتن یک دوربین ثانویه در پشت برای گرفتن selfies خود را از دو مدل دیگر جدا کرده است. این دوربین با لنز ۱٫۸mm و با یک سنسور ۵ مگاپیکسلی عرضه خواهد شد.

نیکون می گوید که هر سه مدل  KeyMission داره پایه قابل نصب است، همچنین بزودی لوازم جانبی متعدد دیگری نیز برای این سه دوربین معرفی خواد شد، تا کاربران بتوانند آن ها را بر روی هر وسیله ی ورزشی متصل نمایند.

منبع: ibtimes.com