ردیابی خودرو با گوشی همراه، توسط دستگاهی کوچک

با بیش از ۲٫۵ میلیون فروش در سراسر جهان، این راه حل مقرون به صرفه برای پیدا کردن وسایل گمشده می‌باشد.
آیا تا به حال اتومبیل خود را در پارکینگ گم کرده اید؟ این اتفاق برای همه ممکن است اتفاق افتاده باشد. شما ماشین خود را پارک کرده و به خرید رفته اید. هنگامی که شما به پارکینگ برگشته اید، سرنخی از آن ندارد. سپس شما شروع به چرخیدن در سراسر پارکینگ کرده و شروع به کلیک کردن بر روی دکمه دزدگیر ماشین خود می‌کنید. این اتفاق می‌تواند بسیار خسته کننده به خصوص در یک روز گرم و آفتابی باشد.
شما برای حل این مشکل نیاز به نصب یک سیستم GPS گران قیمت برای ردیابی ماشین خود نخواهید داشت. راهی آُسان تر جایگزین شده است. شرکتی مستقر در کالیفرنیا به حل این مشکل پرداخته است. آنها دستگاهیی کوچک ایجاد کرده اند که با گوشی های هوشمند شما کار می کند، و می تواند آن چیزی را که دقیقا شما به دنبال آن هستید را پیدا کند.

main-1-1
این وسیله TrackR نام گذاری شده است و به آسانی عمل میکند. برنامه رایگان آن را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. برنامه خود به خود به دستگاه وصل می‌شود. تمامی مراحل تنظیم آن در حدود ۵ دقیقه کمتر زمان میبرد.
شما می‌توانید این وسیله را به جاسوئیچی ، کیف پول و یا هر وسیله ای که نمیخواهید آن را گم کنید، وصل نمایید. سپس با استفاده از برنامه TrackR در کمتر از ثانیه آن‌ها را پیدا کنید.

i1

منبع: studylifestyle.com