ساعت اپل از یک ساعت هوشمند به مد روز تبدیل شده است!

می توان یکی از علت های برتری اپل واچ را در ایجاد مد دانست. قبل از ساعت اپل، ساعت های هوشمند، هیولاهایی بزرگ بدون هیچ سبک خاص و بی قواره بودند. تیم کوک مدیرعامل اپل اعلام کرد که او “یک چیز بیشتر” برای نشان دادن آیفون در سپتامبر سال ۲۰۱۴ داشته است.
از آن لحظه به بعد، سامسونگ، هوآوی، ال جی و موتورولا در مورد طراحی تصمیمات جدی گرفتند. آنها روی ساعت های هوشمند شیک با مجموعه ای از بندها و رنگ ها سرمایه گذاری کردند درست مثل اپل. برخی شرکت ها مثل موتورولا و هوآوی، برای جذب زنان سبک ها و مدل های مختلفی را ارائه دادند. قبل از اینکه ساعت های اپل با محفظه ۳۸ میلی متری، رنگ رزگلد و بندهای زنانه بسیار جالب وارد بازار شوند، زنان حتی انتخابی برای بستن ساعت هوشمند شیک مناسب مچ دستشان نداشتند.اپل اولین شرکتی بود که توانست این موضوع را برای زنان به عنوان خریداران ساعت های هوشمند شناسایی کند.
ساعت اپل یک محصول موفق است که در تمام دسته بندی های دستگاه ها قرار می گیرد و استانداردی برای هر ساعت هوشمند محسوب می شود. درنهایت با ارائه این محصول در آوریل ۲۰۱۵، اپل توانست بازار ساعت های مچی را در دست بگیرد.
ساعت اپل، سبک، انتخاب و آگاهی را به بازار ساعت های هوشمند آورده بود. حتی در شروع، برنامه هایی ارائه کرده بود که توسعه دهندگان وادار شده بودند در هفته ها و ماه های پیش رویشان تلاش بیشتری کنند. از دیگر ویژگی های اصلی ساعت اپل، قابلیت پرداخت تنها با یک ضربه بود.
ساعت اپل اولین انتخاب ما به عنوان بهترین دستگاه سیار از سال ۲۰۱۵ می باشد چرا که یک محصول موفق است که در تمام دسته بندی های دستگاه ها قرار می گیرد و استانداردی برای هر ساعت هوشمند ساخته شده در طی این سال محسوب می شود.

 

منبع : digitaltrends