سشوار هوشمند DYSON SUPERSONIC محافظ موی شما

شرکت Supersonic سشوار جدیدی ساخته است که به موهای شما آسیب نمی رساند. این مطلب شوخی نیست، این شرکت با هزینه ۴۰۰ دلار سشواری را ساخته که ساکتر از رقبای خود است. دایسون که یک شرکت لوازم خانگی انگلیسی است، بیشتر در حوزه تولید جاروبرقی های بدون کیسه شهرت دارد. شرکت دایسون ۶۷ میلیون دلار را صرف تحقیق و توسعه برای ساخت این سشوار کرده است که ۴ سال توسط ۱۰۰ مهندس به طول انجامیده است. این شرکت برای انجام تحقیقات خود ۵۶.۰۰۰ دلار موی طبیعی به طول تقریبی ۱۰۱۰ مایل خریداری کرده است تا بهترین نتیجه را از این محصول بگیرد چرا که موهای مختلف و راه های مختلفی برای سشوار کشیدن در کل دنیا وجود دارد.

dyson-supersonic-hair-dryer

حال این سشوار چگونه کار می کند؟ با کمک ترموستات شیشه ای و سنسورهای این دستگاه، دما به طور هوشمند تنظیم خواهد شد تا آسیبی به موهای شما نرسد چرا که دمای زیاد جلوه و زیبایی مو را از بین میبرد و دایسون در فکر حفظ درخشش مو است. ترموستات این دستگاه، دمای خروجی را ۲۰ بار در ثانیه چک می کند و پردازنده، میزان خروجی حرارت را چک می کند. با توجه به چرخش ۱۱۰.۰۰۰ دور در دقیقه صدا توسط سبک طراحی موتور به حداقل رسیده است.

به منظور تضمین کیفیت این محصول ۲ سال وارانتی و ۳۰ روز برگشت پول برای خریداران این محصول در نظر گرفته شده است که وارانتی شامل نقص کلی دستگاه است و در کشوری که محصول را خریداری كرده اعتبار دارد.

 

منبع : digitaltrends