قفل های هوشمند شرکت Amadas

Amadas، شرکت قفل های هوشمند در کره جنوبی، اعلام کرده است که سری قفل های هوشمند جدید خود را به زودی رونمایی خواهد کرد.
قفل های هوشمند این شرکت در قالب دستگیره های فولادی ضد زنگ و بدون کلید می باشد. این قفل ها از روش رمزگذاری AES استفاده کرده و شارژ اضطراری برای آن درنظر گرفته شده است.
باز شدن قفل با صدا؟ هنوز زود است. مدیر عامل شرکت اظهار داشته است که مشتریان، بالقوه ظاهرا باز شدن قفل از طریق بلوتوث را ترجیح می دهند.
با توجه به گفته مدیر عامل این شرکت، توانایی باز کردن قفل از طریق Wi-Fi از هر نقطه جهان چیزی است که اتصال بلوتوث قادر به پاسخ گویی ان نمی باشد.
در هیچ کجا از سایت این شرکت ادعا نشده است که این قفل از Wi-Fi پشتیبانی می کند. که در برخی از شرکت ها رقیب ادعا شده و محصولات این شرکت را وارونه جلوه داده اند. در حالیکه شرکت بر روی محصولی سازگار با بلوتوث تمرکز کرده است. به احتمال زیاد در اینده ای نزدیک قادر به یکپارچه سازی آن با Wi-Fi خواهد بود.
همان طور که در بالا ذکر شد این محصول از فولاد زد زنگ ساخته شده است و از ویژگی های آن به استفاده از صفحه کلیدی با طراحی ساده که نیروی خود را از پنل های خورشیدی می گیرد، اشاره نمود. همچنین باتری این قفل ها  به مدت ۱۲ ماه قابل استفاده می باشد و از طریق برنامه های کاربردی تلفن های هوشمند قابل فرمانبری است.

 

منبع: digitaltrends