لبخند: هواوی می خواهد بهترین سلفی شما را در نمایشگاه هنر به نمایش بگذارد!

آیا فکر می کنید که خوب سلفی می گیرید؟ چرا ثابت نمی کنید؟ کاافی است بهترین سلفی خود را بگیرید و آن را روی مشهورترین دیوار جهان  به نام Saatchi Gallery در لندن بگذارید. درست است، در ابتدا انجام این کار یکم دور به نظر می رسد. اما یک کمپانی سازنده تلفن همراه هوشمند با Saatchi Gallery شراکت کرده است تا نمایشگاهی با موضوع Selfie to Self-Expression برپا کند. این رقابت به شما این امکان را می دهد که سلفی خود را در میان هزاران کار مشهور دیگر به نمایش بگذارید.

هنری که شما در گرفتن سلفی به صورت خلاقانه ایجاد می کنید، باعث می شود که عکس شما مشهورتر و به سمت ۱۰ نفر برتر این رقابت حرکت کنید. اگر سلفی شما جزء ۱۰ تا از بهترین سلفی ها گردد، عکس شما در نمایشگاه چاپ و به شما یک تلفن همراه هواایی هوشمند تقدیم می کنند. همچنین برنده این مسابقه ۳ شب اقامت در لندن، افتتاحیه نمایشگاه را نیز به عنوان جایزه از آن خود می کند.

اساس داوری بر سلفی های شما، اصالت و نوآوری می باشد. زمان دریافت سلفی ها از ۲۳ ژانویه تا ۱۲ مارچ می باشد که از تمامی افراد بالای ۱۶ سال دعوت می شود که در این مسابقه شرکت کند. مطمئناً افراد برای گرفتن سلفی می بایست که از دوربین های خوبی استفاده کنند که هواایی در محصولاتی مانند P9 و Mate 9 dual-lens و Nova  و Nova plus نسل گوشی همراه هوشمند مخصوص سلفی، می تواند گزینه ی خوبی برای ارائه سلفی به مخاطبین خود باشد. اما محتوای عکس نیز بسیار مهم است تا از داوری این رقابت رای مثبت دریافت کند . منتظر چه هستید ؟ همین الان دست به دوربین شوید و در این رقابت شرکت کنید! سلفی با کیفیت، محتوایی خلاقانه و نوآوری در سلفی های گرفته شده ! بهترین سلفی ممکن را بگیرید، تلفن هوشمند هواایی و سفر به لندن را از دست ندهید !

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/mobile/huawei-saatchi-gallery-selfie-art-exhibition-news