معرفی گلکسی ای با دوربین ارتقاء یافته توسط سامسونگ

سامسونگ از گوشی تلفن همراهی زیبا، قدرتمند و با نام گلکسی ای با دوربین ارتقاء یافته خبر داد

سامسونگ الکترونیک به تازگی آخرین مدل گلکسی ای را رونمایی کرد که این تلفن همراه هوشمند دارای صفحه نمایشی ۵٫۷ اینچی در مدل A7، ۵٫۲ اینج در مدل A5 و ۴٫۷ اینچی در مدل A3 با بهبودی چشمگیر در طراحی زیبا و عملکرد، می باشد. این تلفن همراه هوشمند، دارای فریمی فلزی و قابل ارائه در رنگ های, Gold sand, Blue mist .Black sky  و peach cloud می باشد.

تا حالا گرفتن سلفی به این آسانی نشده است . با این گوشی تلفن همراه هوشمند، میتوان به راحتی هرچه تمام تر با لمس هر نقطه ای از صفحه سلفی گرفت. سلفی گرفتن با این گوشی با کیفیتی بسیار بالا حتی در نور کم صورت می پذیرد. دوربین جلوی این گوشی به مانند دوربین عقب آن، ۱۶ مگاپیکسل می باشد که دارای لرزش گیر و بسیاری قابلیت دیگر است که منجر به گرفتن عکسی بسیار زیبا و شفاف حتی در حرکت می گردد. از دیگر ویژگی های برجسته این گوشی می توان از باتری ۳۶۰۰ میلی آمپر ساعتی، رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی قابل ارتقاء، وایفای ۸۰۲٫۱۱ ac، پردازنده ۱٫۹ گیگاهرتزی هشت هسته ای، دو سیم کارته بودن و بسیاری از ویژگی های دیگر یاد کرد.

از دیگر ویژگی های مرتفع سری گوشی گلکسی ای، می توان IP68 یا همان ضد اب و ضد ریزگرد بودن این گوشی را ذکر کرد که به این گوشی قابلیت این را می دهد تا در محیط های مختلف بتوان از آن بدون اضطراب از آسیب رسیدن به تلفن همراه خود استفاده کرد. طبیعتاً با افزایش حجم باتری در این سری، زمان استفاده بیشتری از این سری گوشی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین این سری گوشی تلفن همراه از USB type C بهره می گیرد که بصورت برعکس محل قرار گیری آن تعبیه شده است تا اتصال و قطع اتصال شارژر بسهولت بیشتری صورت پذیرد. این سری گوشی در این ژانویه در روسیه و سپس در بازار جهانی در دسترس عوام قرار می گیرد.

 

منبع خبر: https://news.samsung.com/global/samsung-introduces-stylish-powerful-and-practical-galaxy-a-2017-with-enhanced-camera