نرم افزار های رایگان adobe برروی گوگل کروم بوک

Adobe امیدوار است که تکنولوژی خلاقانه خود را در اختیار محصلین مدارس بگذارد که برای این کار برخی محصولات خود را در گوگل کروم بوک که لپ تاپی ارزان می باشد قرار داده است . مطابق خبرهایی که به دیجیتال ترندز رسیده است، روز دوشنبه، گوگل طبق سیاستی که پیش گرفته، تمامی گوگل کروم بوک های آینده، برنامه های اندروید را پشتیبانی می کنند. Adobe نیز روز سه شنبه خاطر نشان کرد که شش عدد از محصولات اندروید او بر روی کروم بوک قرار خواهد گرفت. نسخه های به روز شده برای عوام، بر روی Google play Store قرار می گیرد که از اواخر این ماه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

این شش برنامه که بر روی کروم بوک های گوگل نصب خواهند شد عبارتند از: Photoshop Mix, Lightroom Mobile, Illustrator draw, Photoshop Sketch, adobe Comp CC  و Cloud Mobile. این برنامه های رایگان بدلیل کمبود حجم قاعدتاً از برنامه های کامل نسخه Desktop امکانات و ویژگی کمتری را برخوردار هستند. دانش آموزان از این سنین می تواننند با محصولات Adobe آشنا گردند و به قابلیت های آن پی ببرند و در صورت اشتیاق یا التزام می توانند برای دسترسی های بیشتر به نسخه Desktop آن مراجعه کنند. بزرگترین همایش اروپا بر بر همنهی تکنولوژی و تحصیلات تمرکز کرده بود. کروم بوک هم به خاطر امنیت و سادگی و قیمت پایین خود نزد عوام، پر فروش شده است.

سمت ارشد شرکت Adobe در بخش تحصیلی، اذعان داشت که از آنجایی که کروم بوک در دسترس همه قرار گرفته است و در کلاس های درس مانند بمبی منفجر شده است، ما به دانش آموزان پیش نهاد دادیم که بر روی دستگاه های خود این نرم افزار ها را نصب کنید و با اجرا و خلق آثاری جدید، تبدیل به بهترین شوند.

به عنوان یک شرکت، هدف ما نیرومند ساختن هر دانش آموز و تربیت هنرمندانی خلاق از آنهاست. با در اختیار گذاشتن برنامه های رایگان اندرویدی به آنان بر روی کروم بوک، ما بستری را فراهم کرده ایم که میلیون ها دانش آموز ایده های خلاق خود را به دنیای واقعی بیاورند.

 

منبع خبر:

 http://www.digitaltrends.com/computing/adobe-apps-chromebook/