نرم افزار Google Keep و نسخه بروزرسانی شده آن

اگر شما به دنبال یک برنامه واقعا ساده و آسان برای یادداشت برداری و ایجاد لیست کارهای روزانه هستيد، برنامه Google Keep ممکن است یکی از بهترین گزینه های موجود باشد و در حال حاضر، با به روز رسانی های اخیر، این برنامه به قابليتي جديد مجهز شده است.
نرم افزار Google Keep يكي از برنامه‌هاي متنوع گوگل مي‌باشد. اين نرم‌افراز به مانند يك دفترچه رنگي عمل مي‌كند و به شما در انجام كارهايي از قبيل انجام امور کاری، یادداشت برداری و فهرست نویسی کمک می کند. همچنين از ويژگي‌هاي اين نرم افزار منطبق شدن با گوگل درايو شما مي‌باشد و مي‌تواند به تمامي اطلاعات شما و درهمه جا دسترسي داشته باشد.

google-keep-feature
مانند بسیاری از برنامه های دیگر گوگل، Keep یک برنامه واقعا ساده است که اجازه می دهد تا شما به یادداشت برداري از طریق تایپ کردن و یا صدا، ایجاد لیست کارهای، و ذخیره عکس از رسید یا اسناد مهم بپردازيد. شما همچنین می‌توانید کد رنگ و برچسب یادداشت های خود را برای راحتی تنظیم كنيد.
خب، با آخرین به روز رسانی، گوگل به شما اين توانایی را مي‌دهد كه یادداشت خود را در بالا صفحه به طوری که شما نياز به پايين آمدن در صفحه نباشيد، بچسبانيد(پين كنيد).

 

منبع: androidauthority.com