نمایشگاه CES یکی از نمایش های بی نظیر سال میلادی ۲۰۱۷ بود

نمایشگاه CES یکی از نمایش های بی نظیر این سال میلادی جدید بود. یکی از چیزهایی که آن را بی نظیر کرد این بود که هر تکنولوژی که معرفی شده بود در اتومبیلها نیز قابل اجرا بود. یعنی نمایشگاه اتومبیل بعدی چه خواهد شد؟ چه خودروهایی با چه تکنولوژی عرضه می گردد؟

این تنها نکته حیرت آور این نمایش نبود،Nvidia به زیر سایه اینتل در هوشمند سازی خودرو ها نقش بسیار حائز اهمیتی داشت.  اگر بخواهیم که نگاه نزدیک تری به نمایشگاه CES داشته باشیم می توانیم به موارد زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

Apple برای دهه ها گوی رقابت را از Dell  ربوده بود و در تنوع محصولی خود یکه تاز بود. هنگامی که Apple ، Iphone  را ارائه داد تمامی توجه ها را به خود معطوف کرد، اما امسال Dell هم توانست سهمی قابل توجه را از این جلب نظر را در CES جلب کند.

Dell  به طور رسمی از دو محصول رونمایی کرد، اولی XPS 27 ، و بعدی Dell Canvas 27 که هردو با یک دیگر می گفتند که iMac برای نسل قبل بوده است و دیگر کارایی خود را امروزه ندارد و جایگزین های بهتری برای آن آمده است. در حقیقت Dell به رونمایی از All in one  های تاچ اسکرین یا صفحه لمسی ، با اسپیکرهای روی مانیتور، کارایی فوق العاده و اسکرین لمسی که قابل تبدیل به تمامی خروجی های لازم که در کار لازم است، پرداخت.  Apple باید برای از دست ندادن بازار،  بفکر  باشد و بر قابلیت های محصولات خود بیفزاید.

اتومبیل کرنینگ که از شیشه Gorilla Glass ساخته شده بود که علاوه بر قابلیت نمایش با وضوح بیشتر ب روی این داشبورد شیشه ای به مراتب از وزن ماشین کاسته شده بود.

نمایشگاه CES یکی از نمایش های بی نظیر سال میلادی 2017 بود

 

های تا one  از از  است و دیگر کارایی خود را امروزه ندارد و جایگزین های بهتری برای آن آمده است.ا یا حتی یکی از آنها استفاده کرد .

منبع خبر: http://www.technewsworld.com/story/CES-2017s-Magic-84215.html

Lenovo Moto Z