همزمان با گوش دادن به موسیقی آیفون ۷ خود را شارژ کنید! دانگل پیشنهادی Belkin

پس از مدت ها انتظار آیفون ۷ رونمایی شد و در میان ویژگی های جدید این نسخه، هیچ جک هدفونی به چشم نمی خورد. در عوض شما می توانید با وصل شدن هدفون از طریق تراشه W2 اپل، همزمان هم از هدفون بلوتوثی و هم از هدفون که به کابل متصل شده ، استفاده کنید. اپل برای این تصمیم خود چند گزینه پیشنهادی برای گوش دادن موسیقی در حالی که گوشی در شارژ می باشد در نظر گرفته است. به این منظور کمپانی Belkin مجوزی برای ساخت دانگل دوپورت دریافت کرده است. این بدان معنی می باشد که اگر شما در حال استفاده از هدفون استاندارد با اتصال به جک ۳٫۵mm می باشید و می خواهید در حین گوش دادن به موسیقی گوشی خود را شارژ کنید نیاز به این دو دانگل خواهید داشت.

apple-lightning-dock-2-black-720x720 belkin-lightning-adapter-720x720
این دانگل جدید Belkinدر حدود ۴۰ دلار قیمت دارد. اپل مجوز ساخت این دانگل را به کمپانی Belkin واگذار کرده است. این دانگل در وب سایت اپل و فروشگاه های آن به فروش می رسد. این دانگل برای گوش دادن به موسیقی و شارژ تلفن همراه به کار می رود. با توجه به ادعای Belkin،  قادر به پشتیبانی از کنترل از راه دور و میکروفون ساخته شده هدفون اپل می باشد.
البته، مسئله واقعی هزینه ان نمی باشد- این واقعیت است که در حال حاضر اپل به سادگی برای از بین بردن جک هدفون، کاربران هدفون سنتی را مجبور به استفاده از دو دانگل خواهد کرد در صورتیکه کاربران نیاز همزمان به شارژ وگوش دادن به موسیقی باشند. با این حال، برخی استدلال می کنند که هدفون سیمی دیگر در مسیر تکنولوژی جایی نخواهد داشت.
دانگل جدید برای خرید در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود.

 

منبع: digitaltrends