همه چیز درباره CHROMECAST و CHROMECAST ULTRA گوگل

اولین تلاش گوگل برای ساخت دستگاه جریان در سال ۲۰۱۳ اتفاق افتاد. از آن زمان، گوگل همچنان دستگاه جریان خود را برای آینده، از جمله یک نسخه سریع تر دانگل اصلی و نسخه صوتی، و همچنین کروم کست پشتیبانی کننده از ۴k Ultra HD را به روزرسانی کرده است. این دستگاه، کوچک کروم کست راه ساده ای را برای نمایش برنامه تلوزیونی مورد علاقه شما و یا موسیقی و فیلم از دستگاه تلفن همراه و یا کامپیوتر شما بر روی صفحه نمایش بزرگ را امکان پذیر می کند.
دستگاه کروم کست نسخه ساده شده سیستم عامل گوگل کروم را اجرا می کند و دارای سخت افزار و حافظه محدودی می باشد. با این حال، این دستگاه نیاز به قدرتی بیشتری نخواهد داشت زیرا تنها دروازه ای برای انتقال جریان محتوا می باشد. برای استفاده از دستگاه Chromecast، شما به سادگی آن را به پورت HDMI تلویزیون و شبکه اینترنت خانگی خود متصل نمایید.
دستگاه پس از اتصال به عنوان یک پورتال برای پخش برنامه های مورد علاقه شما بر روی صفحه نمایش تلوزیون از روی دستگاه تلفن همراه شما عمل می کند.
درصورتیکه هنوز شما وارد دنیای تلوزیون های ۴k Ultra HD نشده اید، به راحتی با نسخه ۳۵ دلاری کروم کست می توانید این کیفیت را تجربه نمایید و برای کسانی که به دنبال محتوا با وضوح بالاتری هستند، نسخه ۶۹ دلاری کروم کست اولترا گزینه مناسب تری خواهد بود.
چه دستگاه هایی با کروم کست سازگار می باشد؟
با تشکر از فلسفه “تمام دستگاه ها”، دستگاه Chromecast گوگل می تواند در تبلت های اندرویدی و گوشی های هوشمند، iPads و ایفون و Chrome برای Windows و Mac OS X اجرا شود. با این حال، افرادی که دارای BlackBerry و یا Windows phones می باشند نیاز به یک برنامه کاربری به نام Tube Cast می باشند.

maxresdefault

منبع: digitaltrends.com