هوشمندی خانه شما با Works with Nest بیشتر خواهد شد

اگر شما هم به دنبال محصولات هوشمند برای خانه هستید حتما به Works with Nest برخورد داشته اید که روی جعبه های بسیاری از محصولات پرینت شده است.
به لطف تحقیقات Alphabet در حوضه یادگیری ماشین و تشخیص الگو ها برنامه Nest به مراتب کاربردی تر و هوشمند تر شده است.
مزیت Nest در دوربین های جدیدش است که شامل دوربین خارج از خانه نیز می شود و به لطف Alphabet قادر به پردازش تصویر می باشد. از طرفی ۲۰۰ میلیون عکس کاربران گوگل باعث شده تا دوربین با یادگیری از آنها قادر به تشخیص حرکت انسان یا چیز دیگری مانند خودرو باشد.
این قدرت تشخیص مزیت بزرگیست چرا که از آلارم های بیهوده مانند حرکت سگ خانگی جلوگیری می کند و صرفا حرکات انسان را بررسی می کند.
همچنین می تواند اطلاعات را با دستگاه های دیگر نیز به اشتراک بگذارد به طور مثال ترموستات ضد آفتاب هوشمند، که در ابتدا برای میزان تابش و حفظ دما خانه بود و به پرده های هوشمند متصل می شد و یا سیستم نور پردازی هوشمند خانه که نور را کنترل می کند.
البته، تمام این دستاورد ها به لطف قابلیت های کشف شده جدید است. از طرفی Nest API به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارد تا شما از قابلیت ها آن به صورت دلخواه استفاده کنید.
در صورت لزوم شما می توانید تنظیمات را به صورت دستی در بیاورید و دما را روی حالت اقتصادی قرار دهید تا هزینه کمتری در گرمایش هوا منزل، در بر داشته باشد.

nest

منبع: digitaltrends.com