وایت برد دیجیتال و متصل به اینترنت گوگل

این تخته غیر متصل که توسط گوگل طراحی شده ۵۵ اینچ و به شکل مورب است. این محصول با رزولوشن ۴k، حساس به فشار و داراری نمایشگر لمسی پلاستیکی است که تا ۱۶ لمس همزمان را تشخیص می دهد (احتمالا برای جلسات ویژه مشترک). هر بسته شامل یک تخته، قلم و پاک کن است. این مهم است که توجه داشته باشید هر قلم پلاستیکی به جای لوازم جانبی رسمی کار خواهد کرد و شما می توانید از دست هایتان برای پاک کردن همه چیز استفاده کنید.
شما می توانید کارهای زیادی با این تخته انجام دهید. می توانید در آن طراحی کنید، نقاشی کنید، تایپ کنید، تصاویر را وراد کنید، همچنین می تواند خط خوب یا بد را تشخیص دهد. یک مرورگر وجود دارد و می توانید به Jamboard های از طریق اینترنت متصل شوید.

google-jamboard-00-712x474-770x511_c
شما می توانید با اپلیکیشن Hangouts یک چت را با همکارانتان شروع کنید یا تولیدات تیم خود را با Google Drive آپلود کنید. و حتی آن ها می توانند بدون Jamboard در جلسات شرکت کنند. یک برنامه روی دستگاه های اندروید و IOS نصب می شود که اجازه می دهد تماشاچیان به صورت منفعلانه جلسه را ببینند و یا اگر آن ها عکس ها، نقشه ها و یادداشت های دیجیتال را اضافه کنند، هیئت مدیره در زمان واقعی می توانند آن ها را ببینند و انتخاب کنند.
Jamboard کامل نیست و نقطه ضعف های آن تقریبا کم هستند. کاربران دسکتاپ و لپ تاپ اساسا خوش شانس هستند. آن ها می توانند یک جریان از جلسات در حال انجام را روی این تخته ها ببینند. قیمت این تخته ها از ۶۰۰۰ دلار شروع می شود.
در ماه سپتامبر، گوگل در میان همه برنامه ها، علامت تجاری برنامه های خود که شامل اسناد، صفحات و اسلایدها است را اصلاح می کند.
چرا تمرکز روی سازمان های بزرگ است؟ به این دلیل که پتانسیل آن ها برای رشد، بیشتر است. هزینه جهانی روی Cloud Service ها انتظار می رود سالانه ۱۹٫۴ درصد رشد کند، افزایش از ۷۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ به ۱۴۱ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹٫ در سال بعد، گوشی های Pixel و تخته های Jamboard به صفحه اصلی گوگل خواهند پیوست.

google-jamboard-whiteboard-1-990x557

منبع خبر: digitaltrends.com