کنترلر جدید Oculus Touch را دیده اید؟ هر آنچه لازم است بدانید اینجاست

Oculus در نهایت، کنترلر لمسی خود و تاریخ عرضه آن را مشخص کرد. ما جزئیات هر آنچه که شما نیاز دارید بدانید را به شما می گوییم، چه کاری می توانید انجام دهید، چه جایی می توانید آنرا تهیه کنید و چه بازی ای در لانچ محصول از آن ها پشتیبانی خواهد کرد.
این دستگاه لمسی چه کاری انجام می دهد و قیمت آن چقدر است؟
Oculus امیدوار است که Touch دستگاهی با کارایی مناسب باشد. این وسیله باعث می شود تا بازی های محیط مجازی در سطح بهتری انجام شود. همچنین در دست گرفتن این وسیله و استفاده از آن مثل این است که شما در حال استفاده از دست های واقعی خود هستید. روی سطح تخت این کنترلر، چند دکمه و یک دسته برای انگشت شصت وجود دارد.

oculus-touch-3-2-720x720
کنترلر Touch به صورت جفت عرضه خواهد شد. بنابراین در مورد خرید تکی کنترلرها نگرانی نداشته باشید. این جفت ها به صورت بسته بندی شده همراه با یک سنسور که برای پیگیری حرکات خود در فضای واقعی، عرضه خواهد شد. با این دستگاه می توانید شلیک کنید، آتش پرتاب کنید و شصت خود را به حرکت دربیاورید. اگر مشتریان می خواهند مقیاسی به اندازه یک اتاق را تجربه کنند، زمانی که در حال خرید این دستگاه هستند می توانند یک سنسور مستقل نیز بخرند که ۸۰ دلار هزینه خواد داشت.

oculus-touch-header-640x0
از ۱۰ ام اکتبر مشتریان می توانند دستگاه های Touch را با قیمت ۲۰۰ دلار سفارش بدهند. اگر پیش از این، هدست Oculus Rift نداشته اید، Oculus VR نیز یک پکیج ارائه داده که شامل هدست، ۲ عدد سنسور و ۲ عدد دسته بازی می باشد و قیمت آن ۸۰۰ دلار است. هر دو پکیج ۶ ام دسامبر وارد بازار خواهند شد و آن زمانی است که سنسورهای مستقل با قیمت ۸۰ دلار به فروش خواهند رفت لازم به ذکر است که همه محصولات از طریق وب سایت شرکت Oculus قابل خریداری می باشند.

oculus-touch-sensor-thumb-720x720

منبع : digitaltrends