گجتی برای خواب آسوده

بسیاری از گجت های پوشیدنی ادعا می کنند که قادر به پیگیری خواب شما می باشند، اما تعداد نسبتا اندکی از آن ها وعده بهبود خواب شما را داده اند.
گجت Thim به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید آن را بر روی هر انگشتی دست کنید. این دستگاه به کسانی که برای خوابیدن مشکل داشته کمک کرده و آن را بهبود می دهند. این دستگاه بر اساس تحقیقات کارشناسی شده Leon Lack، استاد دانشگاه فلیندرز در استرالیا ساخته شده است.
به گفته Ben Olsen بنیان گذار Thim “استاد مشهور جهانی روانشناسی خواب، Leon Lack ، کشف کرده است که اگر مردم احساس خواب رفتن دوباره و دوباره را سریع تجربه کنند، آنها زودتر به خواب رفتن را یاد می گیرند.” بن اولسن، بنیانگذار Thim، روند دیجیتال است. صرف یک شب آموزش خواب، بدن شما را برای خوابیدن زودتر از شبهای متداول همیشگی که در شرایط عادی و معمولی قادر به انجام آن نخواهید بود، کمک خواهد کرد.

006_ks_thim_light-720x480-c
این “بازآموزی خواب” برای یک شب تمام افراد را از خواب از طریق ضربه زدن لحظه ای با بالشت محروم میکند و آنها را بیدار نگه می دارد. مانند تمامی آموزش ها، آموزش بدن به صورتی که تشخیص به خواب رفتن در یک فضای کوتاه از زمان شود موجب خواب بهتر به طور میشود. در مطالعات Leon Lack، شرکت کنندگانی که تحت آموزش های او بوده اند نیم ساعت زودتر از افرادی که این تست را انجام نداده اند به خواب رفته اند.

 

منبع: digitaltrends.com