گوگل تایید کرد که دو ساعت هوشمند در اوایل ۲۰۱۷ روانه بازار می شود

آقای Jeff Chang  مدیر پروزه Android Wear در گوگل، تایید کرد که دو ساعت هوشمند با سیستم عامل آنها Android Wear 2.0 در فصل اول سال ۲۰۱۷ روانه بازار می شوند. هم چنین در پاییز ۲۰۱۶ Evan Blass و پلیس اندروید نام این دو محصول را  Watch Sport و Watch Style  نامیدند.

گوگل تایید کرد که دو ساعت هوشمند در اوایل 2017 روانه بازار می شود

این ساعت از بدنه ای متالیک و لاستیکی بهره می برد.البته این اطلاعات به صورت رسمی عنوان نشده است ولی از منبعی از کارخانه سازنده بیان شده است که بنا به مبنایی این طراحی انتخاب شده است.  طبق گفته Evan Blass که در ژانویه گفته وی ثبت شده است، این ساعت در ۹ February، در ایالات متحده آمریکا و روز بعد ۱۰ February به مناطق دیگر پخش می شود.

این دو ساعت Moto 360  و LG’s Urbane اس نسل دوم LTE و از سایر ساعت های هوشمند بزرگتر می باشد. این دو ساعت دارای مانیتور ضربان قلب، GPS، LTE Radio و سایر ویژگی هایی که به همراه Android Wear 2.0 همراه است را داراست. این دو ساعت به مانند اغلب ساعت های هوشمند قادر است که تماس تلفنی بر قرار کند.

صفحه نمایش Watch Sport از جنس پلاستیک ۱٫۳۸  اینچی و OLED با ابعاد ۴۸۰ در ۴۸۰ پیکسل رزولوشن می باشد. ۷۶۸ مگابایت RAM و از باتری ۴۳۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار است. همچنین به تکنولوژی NFC نیز مجهز می باشد که از مزایای Android Wear 2.0 پرداخت بدون تماس یا  Android Pay contactless payments می باشد.

Watch Style از Watch Sport امکانات اضافه تری از قبیل LTE  یا GPS یا ضربان قلب  ندارد. ظاهر آن کمی شکیل تر و رسمی تر می باشد و از صفحه نمایشی دایره ای شکل بهره می برد. به علاوه Watch Sport به طور قابل توجهی از Watch Style بatch Style fتوجهی از تر می باشد و از صفحه نمایشی دایره ای شکل بهره می برد. به ان شده است که بنا به مبنایی این طراحی انتخاب شده  باریک تر می باشد و در رنگ های نقره ای ، تیتانیوم و Rose Gold ارائه می شود. هر دو این مدل، از ۴ گیگابایت فضای داخلی و صفحه لمسی برخوردارند. همچنین Google Assistant با هشدارهای مربوطه نیز بر روی این دو مدل ساعت هوشمند قابل اجرا می باشد.

گوگل تایید کرد که دو ساعت هوشمند در اوایل 2017 روانه بازار می شود گوگل تایید کرد که دو ساعت هوشمند در اوایل 2017 روانه بازار می شود

منبع خبر: http://www.digitaltrends.com/wearables/google-smartwatches-news