تکمیل خانه الکترونیک با یخچال هوشمند سامسونگ

در ماه می سال ۲۰۱۶، شرکت سامسونگ از یک نوآوری در لوازم خانگی پرده برداری کرد. یخچال هوشمند خانواده سامسونگ، انقلابی در حوزه یخچال فریزرهای‌های دنیای امروز بوده است.
در حال حاضر آشپزخانه‌ها قلب یک خانه به حساب می‌آیند که با وجود یخچال هوشمند نقطه کانونی برای اعضای خانواده به منظور افزایش ارتباطات خانگی، مدیریت مواد غذایی و تجارب سرگرمی به شمار خواهد آمد.
این یخال دارای یک صفحه نمایش لمسی ۲۱٫۵ اینچی می‌باشد که به عنوان مرکز فرماندهی دیجیتال یخچال و فریزر خدمت می کند، و همچنین به صورت یکپارچه به گوشی های هوشمند افراد خانه متصل خواهد شد. یخچال خانواده پیشرفت قابل توجهی در عملکرد لوازم خانگی و طراحی داشته است.
این یخچال هوشمند قادر به اشتراک گذاری تقویم خانواده ، عکس ها و یادداشت، دسترسی به موسیقی و یا محتوای تلویزیون مورد علاقه می باشد و همچنین در حال خرید مواد غذایی با مشاهده داخل یخچال با گوشی های هوشمند خود می‌توانید به لیست خرید خود کمک کنید.
راه های جدید و دقیق برای ارتباط با خانواده
صفحه نمایش یخچال هوشمند خانواده دارای بسته‌های دیجیتالی تعاملی می‌باشد. در صفحه نمایش ۲۱٫۵ اینچی آن، شما به راحتی می توانید تمام جنبه های مهم زندگی خانواده را از قبیل برنامه ها، عکس ها، و آثار هنری، بررسی اخبار، آب و هوا و … را ذخیره و دسترسی راحت داشته باشید. نرم افزار و قابلیت‌های کمک به ارتباط بهتر خانواده عبارتند از: تخته یادداشت؛ تخته سفید؛ البوم عکس؛ مرورگر وب
یخچال هوشمند خانواده سامسونگ (مدل RF28K9580SR) در فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی در سراسر امریکا و به صورت آنلاین قابل خرید می‌باشد. این یخچال در طرح سیاه فولاد ضد زنگ بسیار زیبا در دو سایز Counter Depth ، ۵،۹۹۹٫۹۹ دلار و Full Depth 5,799.99 دلار در دسترس خواهد بود.

press_release_image_fh_5-3

منبع: samsung.com