۵ سر دوش هوشمند که استحمام را تغییر خواهند داد

dreamspa_01-970x647-c

تنها چیزی که از سر دوشهای حمام انتظار می‌روند فراهم‌سازی آب داغ و فشار مناسب است. اما این تنها چیزی که یک دوش می توانید انجام دهد، نیست. در حال حاضر وسایل حمام قادر به انجام همه چیز از جمله پخش موسیقی ، نظارت بر مصرف آب و نور LED می باشند. در ادامه به معرفی برخی از جالبترین سر دوش‌های حال حاضر می‌پردازیم

 

kohler_002-720x720
۱- Kohler’s Moxie Showerhead
این سردوش قادر به پخش موسیقی، خبر، کتاب‌های صوتی و یا هر چیز دیگری شما بخواهید گوش دهید می‌باشد. اسپیکرهای این دوش از طریق بلوتوث و وسایل ارتباطی دیگر تا محدوده ۳۵ فوت به پخش موسیقی می‌پردازد که به این معنی است شما دیگر لازم نیست نگران خیس شدن گوشی هوشمند خود باشید. شارژ کردن این دوش بزرگترین نقطه ضعف می باشد. اسپیکرهای آن به راحتی قابل جدا شدن است و با هفت ساعت باتری، شما احتمالا فقط باید بار در هفته آن را شارژ نمایید.
قیمت این سردوش در حدود ۱۴۰ دلار می‌باشد.

 

delta-faucet-720x720

۲- Delta Faucet Temp20
این سردوش بسته به درجه حرارت، رنگ‌هاي متفاوتي را به نمايش مي‌گذارد. رنگ آبي براي زماني‌است كه درجه حرارت آب در حدود ۲۶٫۷ درجه سانتيگراد باشد و رنگ ارغواني براي زماني‌است كه حرارت مابين ۲۷٫۲ و ۴۳٫۳ باشد و در هنگاميكه دماي آب به ۴۳٫۹ مي‌رسد رنگ آن قرمز مي‌شود.
قیمت این سردوش در حدود ۵۵ دلار می‌باشد.

 

culligan-filtered-showerhead-720x720
۳- Culligan Filtered Showerhead
اين سر دوش با وجود فيلترهاي مختلف مناسب افرادي است كه نگران مواد داخل آب هستند. این دستگاه به شما وعده دوش با آب تصفیه شده، با پنج تنظیت فشار مختلف را مي‌دهد. تنظیمات آن شامل اسپری متمرکز کامل بدن ، و همچنین برخی از تنظیمات پالس برای یک تجربه ماساژ مي‌باشد. فيلترهاي موجود در آن ۹۹ درصد از كلر موجود در آب را كاهش مي‌دهد كه باعث جلوگيري از خشكي پوست و مو مي‌شود.
قیمت این سردوش در حدود ۳۰ دلار می‌باشد.

 

highsierra_01-720x720
۴- High Sierra High-Efficiency Showerhead
شما می توانید جهان را از طريق دوش خود تغییر دهید و یا حداقل با آن کمک کنيد. دوش سیرا یک گزینه فشار قوي براي حفظ آب، كه به فراهم سازي فقط ۱٫۵ گالن آب در هر دقیقه مي‌پردازد. اين مقدار بسيار كمتر از حمام‌هاي قديمي مي‌باشد.
قیمت این سردوش در حدود ۳۵ دلار می‌باشد.

 

dreamspa-720x720
۵- DreamSpa Color Changing Showerhead
اين سر دوش مانند مدل داراي رنگ‌هاي مختلف مي‌باشد اما تفاوت آن در تعداد رنگ‌هايي است كه با دقت بيشتري حرارت آب را به نمايش مي‌گذارد. قیمت این سردوش در حدود ۳۵ دلار می‌باشد.

 

منبع: digitaltrends.com