Acer Swift 7 اولین لپ تاپ نازکتر از سانتی متر

آخرین خبرهای IFA

Acer از لپ تاپ فوق العاده نازک در اگوست ۲۰۱۶ رونمایی کرد. این لپ تاپ دارای ویندوز ۱۰ بوده واز پردازنده جدید Core i5 اینتل استفاده میکند که دارای اندازه بسیار کوچکی در حدود ۰٫۳۹ اینچ است. در حال حاضر مک بوک اپل و Spectre 13 اچ پی ادعای باریک ترین لپ تاپ در دنیا را دارند. درحالیکه Swift 7 حاضر به از دست دادن پورت و باتری نشده است. این لپ تاپ دارای دو پورت USB و جک هدفون می باشد به علاوه Acer ادعا کرده است که ۹ ساعت عمر باتری با استفاده از جدیدترین وکارامدترین تراشه های سری Y اینتل، خواهد داشت.
از مشخصات دیگر این لپ تاپ، صفحه نمایش آن در سایز ۱۳٫۳ اینچ و فول HD می باشد. در داخل دارای ۸G حافظه RAM و ۲۵۶GB ذخیره SSD است که بر روی تراشه خنک کننده اینتل قرار می گیرد که باعث میشود تمامی سیستم بدون نیاز به فن عمل کند. بدنه ان دارای شاسی الومینیومی یکپارچه که در داخل رنگ تیره و در بیرون آن دارای رنگ طلایی می باشد.
وزن این دستگاه در حدود ۲٫۴۸ پوند است که میتوان ان را با یک دست به راحتی حمل و جابه جا کرد. صفحه کلید ان خوب و راحت به نوعی که دارای عمقی است، می باشد. تنها نکته منفی ان انعطاف پذیری ان می باشد که این حس را در فرد ایجاد می کند که برای استفاده روزانه و کار زیاد مقاوم نخواهد بود.

vlad-savov08-30_1722da.0