با نرم افزار شگفت انگیز Google Trips ،سفر خود را رایگان مدیریت کنید

گوگل در هفته اخیر از یک برنامه جدید راهنمایی و برنامه ریزی سفر برای هر کسی که به دنبال کاوش مکان جدید می باشد، رونمایی کرد. این برنامه رایگان بوده و قابل استفاده بر روی اندروید و iOS می باشد. Google Trips به سازماندهی سفر شما از جمله بلیط هواپیما، رزرو هتل، راهنمای مقید به بیش از ۲۰۰ شهر می پردازد. همچنین این برنامه بر اساس تاریخچه گوگل شما، توصیه های شخصی برای شما فراهم می کند.
بهتر از همه، این برنامه به صورت افلاین هم کار می کند. شما می توانید همه چیز را در گوشی خود، قبل از ترک کردن از جمله نقشه ها و مسیرهای پیاده روی و … را دانلود نمایید.
در ماه های اخیر گوگل قابلیت های برنامه ریزی سفر و مقصد در سرچ موبایل را معرفی کرد و همچنین طراحی جدیدی در قابلیت های سرچ هتل و پرواز را اضافه نموده است.
Google Trips با برنامه TripIt که برنامه ای در خصوص برنامه ریزی سفر می باشد به رقابت می پردازد.

 

google-trips-review-1200x289

Google Trips نیاز دارد که شما با حساب کاربری گوگل خود وارد سیستم شوید. با وارد شدن به سیستم، گوگل قادر خواهد بود لیستی از سفرهای آینده و یا گذشته شما را نمایش دهد.
از ویژگی های مهم این برنامه، Things to Do یا پیشنهاد کارهایی است که شما می توانید انجام دهید. این ویژگی برای شما برنامه سفر سفارشی بر اساس مدت زمان اقامت شما، مقصد مورد علاقه و یا هر چیزی که شما قبلا در سرویس های گوگل ستاره دار و ذخیره کرده اید، ایجاد می کند. شما می توانید یک برنامه سفر به طور مثال “۷۲ ساعت در لندن” را انتخاب کنید و یا به صورت دقیق تر بر روی راهنماهای خرید، موزه ها، و یا فعالیت های دیگر تمرکز کنید. هر یک از این راهنما را می توان برای مقاصد دیگر ویرایش کرد.

 

منبع: forbes.com